لیفت سینه با نخ

بدون شک امروزه یکی از مهمترین دغدغه های فردی هر شخص پیدا کردن راهکارهای مناسب برای رسیدن به یک اندام زیباست. بر کسی پوشیده نیست فرم و شمایل هیکل برای بانوان نسبت به آقایان به مراتب دارای اهمیت بیشتری است. از همین روی در سال های اخیر شمار تعداد متقاضیان عمل های زیبایی همچون لیپو ساکشن، پیکر تراشی و لیفت (بالا کشیدن) سینه به صورت فزاینده ای افزایش یافته است. افزایش سن، شیردهی پس از زایمان، انجام ورزش های سنگین، نوسانات شدید وزن و یا ژنتیک داشتن سینه های بزرگ از مهم ترین عواملی هستند که میتوانند باعث افتادگی سینه در بانوان گردیده و ظاهری ناخوشایند را به همراه بیاورند. عمل جراحی لیفت سینه به چند روش ساده انجام میگیرد که تکنیک لیفت سینه با نخ لیفت از آسان ترین و کم مخاطره ترین آنها محسوب میگردد.

عمل لیفت سینه با نخ

در روش لیفت سینه با عمل جراحی برای سینه های بزرگ پس از انجام معاینات دقیق و رسیدن به یک فرم دلخواه خطوط برش روی سینه توسط پزشک مشخص، پوست اضافه برداشته شده و محل قرارگیری نوک سینه عوض میگردد. در مواردی که حجم سینه کوچک و دچار افتادگی باشد جراحی پروتز سینه همزمان با لیفت سینه صورت میگیرد. در حین جراحی سینه متقاضی بی هوشی کامل گرفته و پس از عمل محل برش روی پوست باقی خواهد ماند.در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی لیفت سینه با نخ است که هم در میان پزشکان و هم در میان زیباجویانی که پذیرای عوارض و خطرات عمل جراحی نیستند به گزینه اول بدل گردیده است.

عمل لیفت سینه با نخ

 در عمل لیفت سینه با نخ ابتدا نقاط و نواحی که سوراخ های اصلی باید قرار بگیرند تعیین گردیده و طرح اولیه از شمایل سینه در ذهن جراح شکل میگیرد. سپس با بهره گیری از سوزن های مخصوص، نخ های کاملا سازگار با بافت بدن از نقاط مشخص گردیده وارد گردیده و به سمت بالا کشیده میشوند. در این روند نخ های لیفت که معمولا دارای قابلت جذب میباشند باعث بالاکشیدن سینه گردیده و فرم جذابی به آن ها میبخشد. محل ورود نخ ها بسیارظریف هستند و هیچ گونه نشانه های ظاهری بر روی سینه باقی نخواهد ماند. عمل لیفت سینه بدون نیاز به بی هوشی و تنها با استفاده از بی حسی موضعی انجام میگردد و در مقابل روش های دیگر همچون عمل جراحی کمتر تهاجمی محسوب میگردد، شایان، ذکر است بالا کشیدن سینه با نخ دوران نقاهت و نکات مراقبتی کمتری نیز نیاز دارد.

روش بالا کشیدن سینه با نخ لیفت

مزایای درمان افتادگی سینه با نخ

هنگامی که نخ ها در محل مورد نظر به درستی جانمایی و جایگیری شده باشند فرم سینه به گونه ای تغییر خواهد کرد که دیگر اثری از افتادگی باقی نخواهد ماند و به روشنی میتوان گفت این نخ ها در طول 4 الی 6 هفته به خوبی در بافت سینه جذب گردیده و بدون ایجاد حساسیت های جانبی فرم سینه را برای مدتی طولانی مناسب نگاه خواهند داشت. گذشته از تاثیرات فیزیکی از دیگر مزایای درمان افتادگی سینه با نخ میتوان به تسریع فرآیند کلاژن سازی و بهبود بخشی به خاصیت انعطاف پذیری بافت سینه نیز اشاره نمود. در این میان درمان افتادگی سینه با نخ میتواند باعث کیفیت بالاتر جریان خون، تحریک غشاء فیبروپلاست و افزایش حجم و طراوت پوست سینه گردد. دوری از عوارض جانبی بی هوشی، دوران نقاهت بسیار کوتاه، عدم وجود زخم، سهولت در انجام و از همه مهم تر درد بسیار کم از طلایی ترین مزایای لیفت سینه با نخ است.   

مزایای درمان افتادگی سینه با نخ

ماندگاری بالا کشیدن سینه با نخ

بدون شک یکی از مهمترین فاکتور های سنجش قابلیت اطمینان عمل های زیبایی مربوط به عامل ماندگاری میباشد. ماندگاری بالا کشیدن سینه با نخ به صورت معمول یک دوره زمانی 18 ماهه خواهد بود که این دوره با رعایت نکات پزشکی و مراقبت های شخصی میتواند به 24 ماه افزایش یابد. .دلیل و عامل اصلی تعیین کننده ماندگاری لیفت سینه با نخ سرعت و کیفیت جذب نخ ها در بدن فرد متقاضی است، از این رو عوامل محیطی همچون شغل فرد، متابولیزم بدن فرد، تغذیه و میزان فعالیت های ورزشی تاثیر به سزایی خواهند داشت. مسیر گذر نخ های لیفت معمولا به صورت شبکه ای دو بعدی از نخ های طراحی میگردد که بخشی از آنها مربوط به نیروهای جانبی و بخشی از آنها مربوط به کنترل نیروی گرانش زمین و جلوگیری از افتادگی است. عدم استفاده از دخانیات، سونا و استخر آب گرم میتواند میزان ماندگاری اثر بالا کشیدن سینه با نخ را افزایش دهد. 

عوارض لیفت سینه با نخ

تمامی عمل های زیبایی دارای عوارض جانبی مخصوص به خود میباشند که لیفت سینه با نخ نیز از این قاعده مستثنا نیست. عوارضی همچون کبودی، تورم، درد در چند روز اول پس از بالا کشیدن سینه با نخ بسیار شایع بوده و نگران کننده نمیباشند. در مواردی که تعداد نخ های لیفت زیاد بوده و شبکه طراحی شده توسط پزشک متراکم باشد ممکن است در برخی نواحی شاهد تجمع نخ و ایجاد تورم باشیم که در صورت انجام معاینه و صلاح دید پزشک این تورم اصلاح میگردد.

به صورت کلی لیفت سینه با نخ دارای کمترین عوارض بوده و با رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل به سادگی میتوان به بهترین نتایج دلخواه متقاضیان به سادگی دست یافت. عدم نیاز به برش سطحی پوست و به تبع آن عدم وجود جای زخم های ناشی از جراحی یکی از مهمترین نکات مثبت این روش است اما در برخی موارد ممکن است پوست نقاط اطراف ناحیه درمان دچار چروک و جمع شدگی گردد. برای افرادی که دارای سابقه بیماری هایی از قبیل سرطان سینه هستند و یا در دوران شیردهی به سرمیبرند انجام لیفت سینه با نخ توصیه نمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *