داشتن یک کلینیک زیبایی در یک نقطه مناسب جغرافیایی با تجهیزات به روز به همراه کادری مجرب همواره میتواند خواست مطلوب هر پزشکی باشد. اما در این میان نکات ظریفی وجود دارد که با بهره مندی از تجارب مشاوره ای یک مجموعه معتبر مهم ترین بخش یک کلینیک زیبایی و یا تخصصی پوست و مو که همان تعداد زیاد مشتریان وفادار است را تضمین میکند. در این نگارش تلاش شده است اهمیت و ساز وکار خدمات مشاوره ای راه اندازی کلینیک برای شما عزیران توضیح داده شود.

تجهیز کلینیک پوست و مو

با توجه به تجارب بدست آمده در این مجموعه به کارگیری به روزترین و کارآمد ترین تجهیزات پزشکی به خصوص در زمینه ارائه خدمات تخصصی پوست بسیار مهم و عاملی تاثیرگذار بر انتخاب مشتریان است. به لطف تکنولوژی های نوین همچون اینترنت و شبکه های اجتماعی امروزه افراد مراجعه کننده با حجم عظیمی از اطلاعات مربوط به جدیدترین دستگاه های بازار روانه کلینیک ها میشوند که در بسیاری موارد ممکن است این اطلاعات غلط و نا کارآمد تلقی گردد اما حداقل فایده این اطلاعات آگاهی نسبی زیباجویان از نوع و برند های جدید تجهیزات پزشکی است که به شدت در انتخاب آن ها تعیین کننده خواهد بود. این مجموعه با داشتن کادری تخصصی میتواند با توجه به محدودیت های مالی با ارائه یک مقایسه فنی جامع مناسب ترین و کاربردی ترین تجهیزات را به شما معرفی نموده و از هدر رفت سرمایه شما جلوگیری نماید.

با نگاهی هوشمندانه به بازار تجهیزات پزشکی و کلینیک های تخصصی میتوان دریافت گستره عظیمی از دستگاه ها و برند ها موجود میباشند که فرآیند مقایسه، انتخاب و خرید دستگاه را ممکن است برای متقاضیان دشوار نمایند. گذشته از فاکتور قیمت، عوامل دیگری همچون توانایی فنی و واقعی دستگاه، خدمات پس از فروش، طول عمر، هزینه نگهداری، کیفیت عملکرد در بازه طول عمر، دقت و اطمینان دستگاه از نکاتی است که در هنگام تجهیز کلینیک باید به آنها توجه اساسی شود. از دیگر خدمات مشاوره ای این مجموعه میتوان به مشاوره مسائل مربوط به قوانین وزارت بهداشت، دستور العمل های سازمان نظام پزشکی، مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی اشاره نمود که در صورت عدم تصمیم گیری صحیح و آگاهانه در هر یک از این موارد خسارات سنگین مالی را برای مجموعه به همراه خواهند داشت. در برخی موارد خرید تجهیزات دست دوم تحت نظارت یک تیم مشاوره قوی میتواند هزینه اولیه خرید دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد.

مشاوره تبلیغاتی و جذب بیمار کلینیک

در دنیای پر رقابت امروزی نقش امور تبلیغاتی و تکنیک های مربوط به جذب متقاضی یکی از مهمترین راه کار های مدیریتی است. به جرات میتوان گفت بدون داشتن تبلیغاتی اثرگذار و مبتکرانه در هیچ زمینه ای نمیتوان موفق به جذب مشتری گردید. در مورد کلینیک های زیبایی به تفسیر میتوان گفت چه بسیار مجموعه هایی که با داشتن تجهیزات عالی و کادری متخصص تنها به علت نداشتن مشاورین تبلیغاتی مجرب توانمند به جذب بیمار نبوده و در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی خود میباشند. دست یابی به تعداد بالای مراجعین، متقاضیان و زیباجویان بدون شک امری یک شبه نبوده و نیازمند تلاش و کوشش دایمی مجموعه در کنار بهره مندی از مشاوره افراد آگاه را نیز میطلبد. این مجموعه با داشتن تجربیات موفق در زمینه مشاوره تبلیغاتی و جذب بیمار با به کارگیری درست ابزار تکنولوژیکی میتواند راهنمایی سنجیده برای تبلیغات، معرفی و تثبیت جایگاه تخصصی شما باشد.