– برای ثبت نام در کلاس های آموزش پزشکان فرم زیر را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

– ظرفیت کلاس ها 10 نفر است.

– کلاس ها در روزهای جمعه برگزار می گردند.

– برای تعیین تاریخ دقیق برگزاری کلاس ها با شما تماس می گیریم.

– داشتن مدرک پزشکی برای شرکت کنندگان الزامی است.

– در پایان دوره به شرکت کنندگان Certificate داده می شود.

تحقیقات صورت گرفته در حوزه زیبایی پوست و  مو در دهه گذشته همراه نشان داده اند که با افزایش چشمگیر تمایل افراد به زیباتر دیده شدن، شمار مراجعین به مراکز تخصصی و کلنیک های پوست و مو جهت تزریق انواع مواد درمانی و مراقبتی با سرعت فزآینده ای در حال صعود است. از این روی از سال های گذشته احساس نیاز به کلاس های آموزشی جهت بالابردن آگاهی و توانمندی های فردی در حوزه تزریق چربی، بوتاکس و ژل (فیلر) در میان فعالان این عرصه همواره ملموس بوده است. در حال حاضر برخی از موسسات معتبر با برگذاری دوره ها، کلاس ها و ورک شاپ های مختلف اقدام به ایجاد بستری مطمئن جهت فراگیری نکات نظری و عملی مربوط به تزریقات پوستی نموده اند.

کلاس آموزش تزریق ژل، چربی و بوتاکس

با نگاهی تیز بینانه به اقشار مختلف مراجعین به کلنیک های زیبایی به سادگی میتوان دریافت که انتخاب روش تزریق انواع چربی، ژل و بوتاکس به علت داشتن مزایایی همچون اثربخشی سریع، طول درمان کوتاه و هزینه نسبتا معقول برای بسیاری از افراد اولین گزینه و مناسب ترین گزینه است. با شرکت در کلاس آموزش تزریق متقاضیان پس از گذراندن دوره مورد نظر با تمامی مبانی تئوری و عملی پوست و تزریقات پوستی آشنا گردیده و در صورت تایید اساتید مجرب گواهینامه معتبر و قابل استعلام دریافت خواهند نمود. در این کلاس ها در مرحله اول آشنای با آناتومی و فیزیولوژی پوست و مو صورت میگیرد سپس بنا به دوره مورد نظر مسائل و نکات مربوطه بیان میشوند. از مهمترین مطالب قابل مباحثه در این کلاس ها میتوان به تشخیص نوع پوست، شناخت انواع چین و چروک، شناسایی انواع لک های پوستی، آشنایی با انواع ژل و فیلر، آشنایی با تکنیک های تخلیه و تزریق چربی اشاره نمود.

کلاس آموزش مزوتراپی و نخ لیفت

در کنار تمام مزایای روش های کمتر تهاجمی مانند تزریق بوتاکس، ژل و چربی به نقاط مختلف بدن روش های جدیدتر و متفاوتی همچون انجام مزوتراپی و لیفت با نخ نیز توانسته اند طرافداران خود را پیدا کنند. شرکت در کلاس های آموزش مزوتراپی این توانایی را به فرد میدهند تا کاملا با ساختار این روش آشنا گردیده، مزایا، معایب و تکنیک های آن را به خوبی فرا بگیرند. از سوی دیگر در کلاس های آموزشی لیفتینگ تمام نکات مربوط به معرفی انواع نخ، معرفی تکنیک ها و روش های لیفت صورت و گردن، طراحی و کانتورینگ صورت مورد بررسی و آموزش قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است شرکت تمامی افراد با داشتن هرنوع مدرک تحصیلی در کلاس ها و کارگاه های این مجموعه بلامانع میباشد. با توجه به استقبال عمومی از روش های نوین جوانسازی، زیبا سازی و درمانی پوست، شرکت در کلاس های آموزش تزریق ژل، چربی، مزوتراپی و لیفت با نخ میتواند راهگشای دریچه ای جدید به منابع مالی،کاری و تخصصی شما باشد.