مشاهده همه 12 نتیجه

استفاده از ژل برای رفع عیوب، زیبا سازی و جوان سازی چهره روشی پرطرفدار در میان افراد مختلف فارق از جنسیت آن‌ها می‌باشد. دلیل آن هم بی‌خطر، سریع، آسان و کم هزینه بودن نسبی این روش درمانی است. از موارد استفاده از ژل می‌توان به حجیم کردن قسمت‎‌های مختلف بدن، کشیدن پوست و رفع چین و چروک پوست اشاره کرد. در این میان کشور فرانسه موفقیت زیادی در تولید ژل‌های مخصوص درمان‌های زیبایی داشته است. ژل فرانسوی به واسطه‌ی کیفیت بالا و مرغوبیت آن از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی در بین متقاضیان برخوردار است.

انواع ژل فرانسوی

برندهای متعددی از ژل فیلر فرانسوی وجود دارد که حتما تا به حال نام برخی از آن‌ها به گوشتان خورده است:

  • استایلج
  • پرفکتا
  • ژوویدرم

این سه برند، معروف‌ترین ژل‌های فرانسوی موجود در بازار هستند که مدل‌های مختلفی دارند. اسپیشال لیپس، اس، و ایکس ال چند مثال از مدل‌های برند استایلج هستند. همچنین دیپ، ساب اسکین و کامپلیمنت را می‌توان به عنوان چند نمونه از مدل‌های برند پرفکتا نام برد. اما ویژگی مشترک در همه‌ی این ژل‌ها، وجود هیالورونیک اسید در ترکیبات آن‌ها است. ژل هیالورونیک اسید فرانسوی با افزایش مقدار این اسید در بدن، جذب آب را افزایش داده و علاوه بر رطوبت پوست، به کشیدگی و حجیم شدن آن کمک می‎‌کند.

کاربرد ژل فرانسوی

زیر چشم‌ها، لب‌ها و اطراف آن‌ها نقاط رایجی از بدن برای تزریق ژل هستند. موارد استفاده از ژل تزریقی فرانسوی به شرح زیر است:

  • ژل فرانسوی لب برای درشت و حجیم کردن لب‌ها
  • ژل فرانسوی زیر چشم برای رفع خطوط و افتادگی زیر چشم
  • و ژل خط خنده فرانسوی برای از بین بردن خطوط اطراف لب‌ها

ژل لب فرانسوی بر روی افزایش مقدار آب میان بافت‌ها و حجیم کردن لب‌ها تاثیر دارد. در حالیکه ژل فرانسوی برای خط خنده و زیر چشم با افزایش کلاژن سازی در پوست، خاصیت کشسانی آن را افزایش داده و به جوانسازی آن کمک می‌کند.

قیمت ژل فرانسوی

با وجود نوسانات قیمت‌ها در بازار، تعیین یک قیمت ثابت برای محصولات غیر ممکن است. بنابراین برای آگاهی از قیمت ژل تزریقی فرانسوی بهتر است از مراکز معتبر استعلام کرده و ژل فرانسوی مورد نظر خود را با قیمت اصلی و معقول آن خریداری کنید.