مشاهده همه 7 نتیجه

با رشد و افزایش محبوبیت عمل های زیبایی کم و یا غیر تهاجمی، شیوه های مختلف و نوینی برای انجام آن ها ابداع شده است. ژل و یا فیلر ها در بسیاری از این روش ها به کار می روند. تاثیر بسیار سریع، خطرات و عوارض ناچیز، ماندگاری بالا و هزینه نسبتا کم این ژل ها در سال های اخیر ثابت شده است. بنابراین بسیاری از کمپانی های تولید محصولات زیبایی، سعی در تولید و ارائه بهترین ژل را در بین رقبای خود دارند. کشور کره جنوبی یکی از پیشرو ترین و موفق ترین در حوضه تولیدات محصولات زیبایی است. بنابراین ژل کره ای را می توان یکی از بهترین و پرطرفدارترین نوع ژل در بین متقاضیان معرفی کرد.

انواع ژل کره ای

ژل فیلر کره ای انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربرد آن ها در قسمت های مختلف صورت دسته بندی می شود. لازم به ذکر است که هیالورونیک اسید یکی از اصلی ترین مواد در ترکیبات این ژل می باشد. بنابراین این ژل کره ای حاوی هیالورونیک اسید، در هر نقطه از بدن که تزریق شود، جذب آب را در آن ناحیه افزایش داده و موجب حجیم شدن، کشش و مرطوب ماندن پوست می شود. انواع فیلر کره ایی به شرح زیر است:

  • ژل کره ای برای لب: حجیم و برجسته کردن لب ها با کمک هیالورونیک اسید کاربرد اصلی ژل لب کره ای است که با سرنگ های مخصوصی به لب ها تزریق می شود.
  • ژل کره ای برای گونه: درست مانند ژل لب کره ای، ژل گونه نیز نقش موثری در حجیم کردن بافت بدن با افزایش جذب آب در آن ناحیه دارد.
  • ژل کره ای برای خط خنده: تزریق فیلر کره ای به خطوط اطراف لب، باعث کشیدگی آن ها می شود. همچنین با رساندن کلاژن مورد نیاز به پوست، خاصیت کشسانی زیادی به آن می بخشد.

بهترین ژل کره ای

هر چقدر ژل تزریقی به بدن، تاثیر سریع تر، کیفیت بالاتر و ماندگاری بیشتری داشته باشد، به سرعت جای خود را در دل متقاضیان باز می کنند و محبوب می شوند. بنابراین می توان گفت که از میان برند های ژل کره ای، نورامیس و رووفیل بهترین و مرغوب ترین ژل های کره ای را تولید می کنند. علاوه بر این مرغوبیت، قیمت بسیار مناسبی هم دارند که دلیل دیگری برای محبوبیت آن ها به شمار می رود.

قیمت ژل کره ای

اگر قصد خرید یک ژل کره ای را دارید و از قیمت آن خبر ندارید، بهترین کار این است تا با رجوع به مراکز معتبر قیمت اصلی و معقول آن را جویا شوید. توجه کنید که قیمت بسیار بالای محصول لزوما به معنای بالا بودن کیفیت و میزان مرغوبیت آن نمی باشد. هر چند قیمت بسیار پایین محصول نیز در نگاه اول وسوسه انگیز است. اما ممکن است ترکیبات آن مواد لازم را نداشته و یا بی کیفیت باشد. به طور مثال اگر قیمت یک ژل تزریقی صورت کره ای بیش از اندازه پایین بود، بهتر است در خرید آن تردید کنید. زیرا ممکن است میزان مواد لازم آن مانند هیالورونیک اسید بسیار پایین و یا حتی نا چیز باشد.