میکرونیدلینگ مو

با توجه به افزایش مراجعین برای ترمیم و کاشت مو، امروزه روش ها و تکنیک های مختلفی جهت درمان ریزش مو و انجام فعالیت های مراقبتی و نگهداری در کلینیک ها و مراکز تخصصی پوست و مو به کار گرفته می شوند. یکی از متداول ترین و موثرترین این تکنیک ها روش میکرونیدلینگ مو است که در این روش با استفاده از دستگاهی میکرونیدلیک به صورت مکانیکی منافذ سطحی و ریزی در پوست سر ایجاد گردیده و بستری مناسب برای رورد مواد پروتئینی و مغذی به غشا پوست سر ایجاد میگردد.

میکرونیدلینگ برای مو

تاثیر میکرونیدلینگ بر رشد مو

ریزش موی سر میتواند ناشی از عوامل ژنتیکی و یا محیطی از قبیل بالا رفتن سن، استرس، اضطراب و یا حتی بیماری های مربوط به اختلال غدد باشد اما بدون شک رعایت نکات مراقبتی و تصحیح  فرآیند رسیدن مواد و پروتئین های اساسی یکی از بهترین روش ها جهت بازسازی بافت پوست سر و به تبع آن بهبود رشد مو خواهد بود. با به کارگیری روش میکرونیدلینگ میتوان عارضه هایی نظیر کم پشتی موی سر، طاسی و کاهش تراکم در نقاط پراکنده سر را هم برای آقایان و هم برای بانوان درمان نمود. شایان ذکر است در صورت سالم بودن فولیکول های مو و با انتخاب مناسب ترین محلول درمانی توسط پزشک متخصص میتوان حداکثر تاثیر روش میکرونیدلینگ را بر رشد موهای سر مشاهده نمود. میکرونیدلینگ سر به علت سرعت، سهولت در انجام و میزان اثربخشی بالا امروزه به عنوان پرطرفدارترین روش درمان و جلوگیری از ریزش مو شناخته میشود.

تاثیر میکرونیدلینگ بر رشد مو

سایز درمارولر برای مو

درمارولر وسیله ای است غلتکی با سوزن های بسیار ریز که فرد میتواند با استفاده از آن منافذ سطحی در پوست سر ایجاد نموده و با تحریک پوست فرآیند کلاژن سازی و خود ترمیمی مو را تسریع ببخشد. مشخصا استفاده از درمارولر یک روش ساده و کم هزینه است که فرد بدون مراجعه به پزشک میتواند به صورت شخصی انجام داده و در صورت تمایل پس از آن از کوکتل های مزوتراپی استفاده نماید تا میزان اثر بخشی تکنیک را دوچندان نماید. اهمیت سایز درمارولر در بالا بردن جریان گردش خون در فولیکول های مو و آماده سازی بستر سطحی پوست سر جهت ورود مواد اساسی مشخص میگردد. این محصول دارای ابعاد خارجی مختلف با ترکیب بندی سوزن های متنوع در بازار یافت میگردد و مناسب ترین آنها توسط پزشک و به فراخور شرایط مراجعه کننده تعیین میگردد.

سایز درمارولر برای مو

عوارض میکرونیدلینگ مو

نیدلینگ مو روشی غیر تهاجمی است که در کنار عوارض جانبی کم دارای مزایای زیادی از قبیل دوران نقاهت کوتاه، مراقبت های ثانویه ساده و هزینه نسبتا معقول است. همان گونه که توضیح داده شد با توجه به تحقیقات انجام شده پروتئین ها و دیگر مواد مغذی ضروری نقش انکار ناپذیری در کیفیت و رشد مو ایفا خواهند کرد، از این روی استفاده از درمارولر و به کارگیری روش میکرونیدلینگ با تحریک برآمدگی ها و ناهمواری کوچک سطح پوست و ساقه سلولی مو را مورد تحریک قرار داده و فاکتور های رشد را به آن القا میکند. شایان ذکر است میکرونیدلینگ سر میتواند به صورت تنها و یا همراه با استفاده از کوکتل باشد که ناگفته پیداست استفاده از کوکتل های معتبر و دارای مجوز تاثیر گشرفی در بهبود رشد مو خواهد گذاشت. عوارض استفاده خانگی و شخصی از درمارولر مو تقریبا نزدیک به صفر بوده که همین عامل باعث محبوبیت عمومی روش میکرونیدلینگ مو گردیده است.

آموزش استفاده از دستگاه دکتر پن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *