برای اجاره دستگاه پزشکی دلخواه فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم:

با یک بررسی اجمالی در آمار و ارقام دهه گذشته در مورد تعداد متقاضیان عمل های زیبایی به روشنی میتوان دریافت بازار خرید، فروش و اجاره دستگاه های پزشکی زیبایی نیز به شدت تحت الشعاع این افزایش قرار گرفته است. با در نظر گرفتن المان های دارای اهمیت در نزد مراجعین همچون نوع و مدل دستگاه مورد استفاده در کلینیک ها و مراکز زیبایی، خرید تجهیزات پزشکی زیبایی به یکی از دقدقه های اصلی فعالان این حوزه تبدیل شده است. با توجه به مشکلات موجود در سر راه واردات دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و البته قیمت بالای این کالاها خرید دستگاه نو گاهی به بزرگترین مشکل اقتصادی مجموعه بدل میگردد.

شرایط اجاره دستگاه پزشکی زیبایی

بدون شک اجاره دستگاه پزشکی زیبایی برای مجموعه هایی که به تازگی شروع به فعالیت نموده اند و یا در شرایط اولیه مایل به سرمایه گذاری در باب خرید تجهیزات نمی باشند بهترین گزینه است. از دیگر نکات مهم در اجاره دستگاه پزشکی زیبایی میتوان به در نظر گرفتن آموزش مناسب برای اپراتورها، تشخیص سریع عیب و یا کالیبره نبودن دستگاه و آموزش استقرار و راه اندازی اشاره نمود. در بسیاری موارد برای بهره مندی همزمان چند پزشک در کلینیک و مراکز زیبایی به علت کمبود دستگاه با مشکل رو به رو میشود از این رو اجاره دستگاه میتواند گزینه ای اقتصادی و راهگشا در نظر گرفته شود. از متداول ترین دستگاه هایی که در بازار داخلی کشور مورد اجاره قرار میگیرند میتوان به دستگاه لیزر پوست، تخت معاینه و جراحی، ساکشن پوست و سانتریفیوژ اشاره نمود. شرایط مدت اجاره و مناسبات مالی کاملا توافقی و قابل ثبت در قرارداد میباشد.

مزایای اجاره دستگاه پزشکی زیبایی

به کارگیری آخرین مدل از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی زیبایی یکی از تاثیرگذارترین عوامل تکنیکی برای جلب اعتماد و اطمینان متقاضیان است، تا جایی که برخی مجموعه ها جهت به روزرسانی هرچه بیشتر دستگاه های خود روش اجاره دستگاه را انتخاب میکنند تا در بازه زمانی کوتاهی قادر به بهبود بخشی تجهیزات خود نیز باشند. ناگفته پیداست دستگاه های پزشکی زیبایی همچون تمامی دستگاه های الکتریکی دیگر دارای طول عمر معیین است اما به روشنی میتوان گفت این دستگاه ها در دوران اولیه استفاده دارای دقت و کیفیت بیشتر میباشند از این روی برخی از مجموعه های تخصصی پوست و مو با اجاره به روزترین دستگاهای موجود در بازار علاوه بر کیفیت بالاتر، اطمینان تکنیکی و پزشکی بیشتری را به متقاضیان خود هدیه میکنند.

تجهیزاتی از قبیل دستگاه لاغزی موضعی، جوان ساز پوست، لیزر (موهای زائد)، یونیت مخصوص تزریق ژل و فیلر به علت مصرف و استهلاک بالا دارای بازار دسته دوم بهتری جهت تعویض بوده و تامین قطعات تعویضی در صورت رخ داد هر گونه خرابی با مراجعه به مراکز معتبر قابل تعمیر میباشند. به صورت کلی اجاره دستگاه های پزشکی زیبایی اقتصادی ترین گزینه جهت گام برداشتن در مسیر همواره به روز ماندن است. از دیگر مزایای اجاره دستگاه به جای خرید آن میتوان مهلت تست واقعی در دوره اجاره اشاره نمود زیرا هنگامی که اپراتورهای دستگاه تجربه واقعی کار با تجهیزات را نداشته باشند آنگاه به راحتی نمیتوانند نقاط ضعف و قوت دستگاه را شناسایی کرده و مجموعه را در انتخاب مناسب ترین دستگاه یاری نمایند.