درخواست تعمیر دستگاه پزشکی خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم:

بر کسی پوشیده نیست چگونگی کیفیت تعمیر و نگهداری مجموعه دستگاه های الکتریکی بر کیفیت عملکرد افزوده و طول عمر دستگاه را بیشتر میکند. دستگاه های پزشکی زیبایی نیز همانند تمامی تجهیزات الکترونیکی دارای 2 بخش سخت افزار و نرم افزار میباشند و بسیاری از قطعات مصرفی آن ها در طول بازه عمر دستگاه نیازمند ترمیم، تعمیر و تصحیح میباشند. با توجه به اوج گرفتن شمار متقاضیان عمل های زیبایی و به تبع آن رشد استفاده از دستگاه های الکترونیکی نوین، فرآیند تعمیر و نگهداری تجهیزات و دستگاه های پزشکی زیبایی نیز به یکی از مهمترین نکات ایمنی و فنی در کلنیک ها و مراکز تخصصی پوست بدل گردیده است.

عیب یابی دستگاه های پزشکی زیبایی

در بسیاری موارد ممکن است دارندگان این نوع دستگاه ها با خطا ها و ایراداتی مواجه شوند که علت دقیق آن را نمیدانند، از این رو این مجموعه با در اختیار داشتن افراد مجرب و ارتباطات مناسب جهت تامین قطعات همواره در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات تعمیری دستگاه های پزشکی زیبایی گام برداشته است. شایان ذکر است در بسیاری از دستگاه های لیزر پوست که امروزه به صورت گسترده در مراکز زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار میگیرند قطعات مصرفی وجود داشته که پس از یک دوره مشخص حتما باید تعویض گردیده و دستگاه مجددا کالیبره گردد. از رایج ترین موارد تعمیری در این نوع دستگاه ها میتوان به تعمیر دستگاه لیزر موی زائد، رفع انواع خطا در سیستم برق و کولینگ، انجام سرویس دوره ای، کالیبراسیون دستگاه، تعمیر انواع برد الکترونیکی دستگاه لیزر، تعمیر یا تعویض هندپیس، تعویض لامپ دستگاه لیزر،تعمیر و تعویض کویت، تعویض فیلتر ها، کریستال، کلید ها و فلوتوئیپ اشاره نمود.

از مهمترین ترین نکات در نگهداری انواع تجهیزات و دستگاه های پزشکی رعایت شرایط عمومی از قبیل جلوگیری از ورود نوسانات شدید برقی، چک دوره سیستم خنک کننده، تعویض به موقع قطعات مصرفی است که در صورت انجام توسط یک تیم مجرب میتواند کیفیت و اطمینان عملکرد دستگاه را تا چند برابر افزایش داده و طبیعتا موجب کسب رضایت بیشتر مراجعین گردد. گذشته از تمام نکات فنی هزینه تعمیر تجهیزات پر مصرف همچون دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت، لیزر دایود، لیزر SHR، لیزر IPL، لیزر ELIGHT بسته به تشخیص نوع خرابی و قطعات مصرفی میتواند هزینه های گزافی را به دنبال داشته باشد، اما ارائه خدمات تعمیری با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تخصص اصلی این مجموعه میباشد. با توجه به حساسیت دقت عملکرد تجهیزات پزشکی و نیاز مبرم به ضریب اطمینان بالا بدون شک تشخیص اولیه، عیب یابی حرفه ای، پشتیبانی قطعات، تعهد و صداقت کاری از اصول اساسی در تعمیر دستگاه های پزشکی زیبایی محسوب میگردد.