بدون شک یکی از مهمترین عناصر سنجش کیفیت یک مجموعه پزشکی زیبایی، کمیت و کیفیت دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده در آن مجموعه است. از این رو بسیاری از پزشکان و فعال حوزه پوست و زیبایی به روشنی دریافته اند که برای جلب هرچه بیشتر متقاضیان باید اطلاعات خود را به روز نگاه داشته و از دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا بهره گیرند. در این میان با توجه به نوسانان بازار ارز و مشکلات پیش رو جهت واردات کالا فرآیند مقایسه، انتخاب و خرید دستگاه های پزشکی نو با دشواری بسیاری همراه گردیده است، به همین علت بازار خرید و فروش دستگاه دست دوم پزشکی و زیبایی بسیار پر رونق و فعال گردیده است. شایان ذکر است اکثر دستگاه های مورد استفاده در مراکز و کلینیک های زیبایی دارای عمر مفید مشخص بوده و بر اساس اعتماد به میزان کارکرد فعلی میتوان طول عمر کلی دستگاه ها را به راحتی تخمین زد.

نکات مهم در خرید و فروش دستگاه دست دوم پزشکی زیبایی

گذشته  از مهمترین عامل تاثیرگذار بر بازار این حوزه که همان عنصر قیمت است، سلامت دستگاه و ارائه خدمات پس از فروش یکی دیگر از چالش های موجود جهت خرید دستگاه دست دوم محسوب میگردد. این مجموعه مفتخر است خدمات پس از فروش سریع و مشاوره صادقانه که از اصلی ترین نکات خرید و فروش دستگاه های دست دوم است را در طول سال ها فعالیت به تمامی مشتریان خود هدیه دهد. ناگفته پیداست تضمین کیفیت و سلامت دستگاه، ارائه خدمات جانبی و مشاوره اپراتور از برجسته ترین فعالیت های این مجموعه بوده که در چشم انداز بلند مدت منجر به کسب اعتماد مشتریان و به تبع آن رضایت مندی زیباجویان مجموعه شما خواهد گردید. با توجه به حساسیت عملکرد این نوع دستگاهای پزشکی در نظر گرفتن عواملی همچون طول عمر کالا، استاندارد بودن، ایمنی کالا، اصل بودن کالا و خرید از مراکز متعبر و شناخته شده میتواند کمک شایانی در یک خرید مناسب انجام دهد.

با توجه به گستردگی تنوع دستگاه های پزشکی زیبایی انتخاب کاربردی ترین دستگاه دست دوم همواره امری دشوار خواهد بود، از این رو این مجموعه با ایجاد فضایی دوستانه تلاش کرده است تا با بررسی دقیق نیازمندی های مشریان گرامی و ارائه توضیحات کامل از توانایی های عملی دستگاه، مناسب ترین گزینه را اختیار آن ها قرار دهد. از جمله دستگاه های متداول در بازار دست دوم میتوان به لیزر اکساندرایت، لیز دایود، لیزر CO2 و لیزر RF فرکشنال اشاره نمود. با نگاهی تیز بینانه به سرعت رشد تعداد متقاضیان کلینیک ها و مراکز زیبایی به روشنی میتوان دریافت سرعت ورود تکنولوژی های نوین، تعمیر و به روزسازی دستگاه ها دست دوم پزشکی زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و خرید آن ها نیازمند مشاوره از مجموعه ای ماهر و مسلط به شرایط بازار است.